Oferta

System hybrydowy

Rolety zewnętrzne podtynkowe, to system w których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad otworem np. okna. Wykonane są z aluminium, przez co cechują się wysoką wytrzymałością i szerokim wachlarzem zastosowania. Rolety mogą być sterowane ręcznie (poprzez zwijacz wyposażony w sznurek/taśmę lub samoczynnie podnoszone przez sprężynę po wcześniejszym odblokowaniu zamka baskwilowego) lub elektrycznie.

System ten jest stosowany w budynkach, które dopiero co powstają, co nie wyklucza zastosowania w budynkach istniejących. System charakteryzuje się montażem pod elewacją, przez co staje się jej częścią.

Profile są wykonane są z blachy aluminiowej i posiadają podwójną powłokę lakierniczą i są wypełnione piankę, dzięki czemu roleta jest odporna na czynniki atmosferyczne i zapewnia izolację termiczną i dźwiękową. Skrzynki systemu podtynkowego spełniają funkcję podkładu pod materiały wykończeniowe budynku, nie ingerują też w konstrukcję okien.

System podtynkowy typu HYBRID to rozwiązanie dla zwolenników estetycznych i jednocześnie funkcjonalnych rozwiązań, które idealnie wpisują się w standardy nowoczesnego budownictwa.

Ta prosta i i przemyślana konstrukcja wprowadza nową jakość na rynku dla rolet podtynkowych. Główną cechą odróżniającą system jest pokrywa rewizyjna, która jest wyprodukowana z wysokiej jakości PVC, co zapewnia wysoką estetykę wykończenia ( bez widocznych wkrętów i nitów) oraz łatwy i szybki montaż, poprzez wkliknięcie.

Dodatkowo jest to idealne rozwiązanie przy dużych szerokościach rolety, bez konieczności stosowania dodatkowych wewnętrznych mocowań, na co pozwala komorowa konstrukcja pokrywy rewizyjnej. Opcjonalne rozwiązanie stanowi przeźroczysta pokrywa, którą można podświetlić LEDami.