Oferta

Moskitiera drzwiowa

Zabezpieczenie przeciwko insektom i zanieczyszczeniom przeznaczone do montażu w drzwiach. Siatka montowana jest do ościeżnicy okiennej za pomocą zawiasów samozamykających. Obsługa moskitiery odbywa się za pomocą uchwytu i zamykana jest za pomocą zamka magnetycznego. W celu wzmocnienia konstrukcji, moskitiera może posiadać wbudowaną poprzeczkę.

Moskitiera stanowi najbardziej popularne i ekonomiczne rozwiązanie przeciwko zanieczyszczeniom i owadom do montażu w drzwiach. Dodatkowo istnieje możliwość produkcji moskitier o nietypowych kształtach, także w łukach.

Dodatkowe warianty dają możliwość montażu siatki przeciwpyłowej, wzmocnionej siatki PVC czy też siatki ze stali nierdzewnej. Dodatkowo moskitierę można wzmocnić poprzez zastosowanie płyty poliwęglanowej w dolnej jej części, co daje ochronę przed uszkodzeniem np. w przypadku uderzeń. W celu zwiększenia szczelności moskitiery, można zamontować uszczelkę szczotkową. Moskitiera może także dodatkowo posiadać przejście dla zwierząt.

Osprzęt jest dostępny w kolorach: białym, brązowym, antracytowym i w strukturze drewna: złotym dębie, orzechu, mahoniu czy winchesterze.