Oferta

Bramy rolowane

Bramy rolowane stanowią system żaluzji, w którym pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzyni, która jest montowana w otworze lub nad otworem.

Wykonanie z aluminium nadaje im większą wytrzymałość i daje szeroki wachlarz zastosowań. Sterowanie bramami może być sterowane elektrycznie lub poprzez użycie korby.

Bramy montowane są w 2 wariantach tj. z wykorzystaniem skrzyni ochronnej, która jest ścięta pod kątem 45 stopni lub na konsolach. Wykorzystanie skrzyni ochronnej pozwala nadać estetyczny wygląd konstrukcji, zaś montaż bez skrzyni jest bardziej celowy, ponieważ kraty rolowane montowane są we wnętrzu pomieszczenia lub umieszczone pod zadaszeniem.

System stanowi bardzo dobre rozwiązanie do zamknięcia garażu czy witryny sklepowej. Konstrukcja bramy rolowanej pozwala na wykonanie bramy nawet do 7 metrów szerokości( przy maksymalnej powierzchni całkowitej pancerze 26m2).

Dodatkowe warianty dają możliwość zastosowania fotokomórek, awaryjnego otwierania poprzez użycie korby NHK czy listew bezpieczeństwa. Dodatkowo krata wyposażana jest w specjalny hamulec inercyjny, który stanowi zabezpieczenie przez gwałtownym opadnięciem pancerza w przypadku awarii silnika.